Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 700.

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Bliżej Natury"

  • Galeria

 

Dnia 24 października 2014r. podczas uroczystości nadania Zespołowi Szkół w Marzęcicach imienia „Przyjaciół Ziemi” ogłoszono wyniki Międzynarodowego Konkursu Plastycznego z cyklu „Bliżej Natury” i rozdano nagrody. W kategorii gimnazjalnej nasi uczniowie zdobyli czołowe miejsca:

  • I miejsce uczeń klasy III d Dawid Moczadło

  • I wyróżnienie uczennica klasy II b Kornelia Krzemieniewska

Uczniowie wykonali prace konkursowe pod kierunkiem nauczycielki plastyki i zajęć artystycznych z plastyki Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich artysty plastyka Marii Anny Wilemskiej. Serdecznie gratulujemy uczniom wygranej. Jesteśmy dumni, że Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich ma tak utalentowanych uczniów.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem