Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Konkursy w naszej szkole

  • Galeria

Uczniowie naszej szkoły systematycznie biorą udział w różnego rodzaju konkursach organizowanych przez różne jednostki i podmioty. Tym razem odbyły się dwa związane z przedmiotami ścisłymi.

Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne organizowane przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego odbyły się w naszej szkole w dniu 31 marca. Wzięło w nich udział 22 uczniów naszej szkoły. Najlepsi z nich wezmą udział w zawodach wojewódzkich, które odbędą się w Olsztynie na Wydziale Matematyki i Informatyki w dniu 14 maja 2015 r. Uczniów do konkursu przygotowały i opiekowały się podczas jego trwania nauczycielki matematyki – Katarzyna Dąbkowska, Hanna Graczyk i Lidia Wiśniewska.

19 marca odbył się także konkurs Kangur Matematyczny, w którym wzięło udział 19 osób. Nad przebiegiem konkursu czuwały także nauczycielki matematyki z Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich.

 

KONKURS FIZYCZNY „LWIĄTKO”

Od kilku lat cyklicznie nasza szkoła uczestniczy w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym organizowanym przez Stowarzyszenie Absolwentów

i Przyjaciół V liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. Konkurs odbywa się na terenie Polski i Ukrainy w tym samym czasie a uczestnicy podzieleni są na 2 grupy wiekowe klasy I i II jako jedna grupa a klasy III kolejna grupa. Na etapie szkolnym za konkurs odpowiedzialne są nauczyciele fizyki Anetta Gosik – Suchocka i Justyna Suwińska.

 

 

LISTA UCZESTNIKÓW KONKURSU „LWIĄTKO”

30.03.2015 r

 

KLASY I - II

1.MATEUSZ TOMASZEWSKI IB

2.JULIA BALEWSKA IB

3.OLIWIA KWIATKOWSKA I B

4.KACPER RUDNIK ID

5.SZYMON FALKOWSKI ID

6.WIKTOR DĄBROWSKI ID

7.JAKUB LEWANDOWKI ID

8.MIŁOSZ TESSMER ID

9.MAKSYMILIAN RUDNICKI ID

10.MARCIN NADRZYŃSKI IE

11.MIŁOSZ KLAROWSKI IE

 

KLASY III

1.JULIA BĄCZEK IIID

2.PAWEŁ BOJARSKI IIID

3.PRZEMYSŁAW PAŚKO IIIE

4.RAFAŁ BROZDOWSKI IIIE

5.MARCIN SZCZAWIŃSKI IIIE

6.PAWEŁ WOLAK IIIE

7.MICHAŁ MOSSAKOWSKI IIIE

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem