• JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Konkursy w naszej szkole

Uczniowie naszej szkoły systematycznie biorą udział w różnego rodzaju konkursach organizowanych przez różne jednostki i podmioty. Tym razem odbyły się dwa związane z przedmiotami ścisłymi.

Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne organizowane przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego odbyły się w naszej szkole w dniu 31 marca. Wzięło w nich udział 22 uczniów naszej szkoły. Najlepsi z nich wezmą udział w zawodach wojewódzkich, które odbędą się w Olsztynie na Wydziale Matematyki i Informatyki w dniu 14 maja 2015 r. Uczniów do konkursu przygotowały i opiekowały się podczas jego trwania nauczycielki matematyki – Katarzyna Dąbkowska, Hanna Graczyk i Lidia Wiśniewska.

19 marca odbył się także konkurs Kangur Matematyczny, w którym wzięło udział 19 osób. Nad przebiegiem konkursu czuwały także nauczycielki matematyki z Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich.

KONKURS FIZYCZNY „LWIĄTKO”

Od kilku lat cyklicznie nasza szkoła uczestniczy w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym organizowanym przez Stowarzyszenie Absolwentów

i Przyjaciół V liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. Konkurs odbywa się na terenie Polski i Ukrainy w tym samym czasie a uczestnicy podzieleni są na 2 grupy wiekowe klasy I i II jako jedna grupa a klasy III kolejna grupa. Na etapie szkolnym za konkurs odpowiedzialne są nauczyciele fizyki Anetta Gosik – Suchocka i Justyna Suwińska.

LISTA UCZESTNIKÓW KONKURSU „LWIĄTKO”

30.03.2015 r

KLASY I - II