Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

IX Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

W dniu 3 października 2013 r. o godz. 9.00 odbyła się w szkole cześć testowa zawodów pierwszego stopnia IX Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów.  Zawody trwały 75 minut i zakończyły się o godzinie 10:15. W zawodach wzięło udział 7 osób – 2 uczniów z klas III i 5 z klas II. Test składał się z 15 zadań zamkniętych. Rozwiązanie testu polegało na rozstrzygnięciu, które stwierdzenia podane w podpunktach do każdego zadania są prawdziwe, a które fałszywe. Za podanie trzech poprawnych odpowiedzi we wszystkich podpunktach jednego zadania uczeń otrzymywał 1 pkt., za dwie poprawne 1/2 punktu, a w pozostałych przypadkach 0 punktów. Największą ilość punktów otrzymał Przemysław Paśko (kl.II e), druga była Agata Wieczerzycka ( kl.II c), trzecia Wiktoria Szwarc (kl.II a). 

Następną częścią olimpiady jest etap korespondencyjny, który należy przesłać do dnia 21 października 2013 r. Życzymy powodzenia!!!

Uczestnicy

Agata Wieczerzycka II c

Hubert Trela III a

Wiktoria Szwarc II a

Wiktoria Szudzińska III e

Magdalena Resicka II a

Przemysław Paśko II e

Oliwia Olęcka II c

Organizatorami konkursu byli nauczyciele matematyki – Katarzyna Dąbkowska, Hanna Graczyk, Kamila Kwiatkowska i Lidia Wiśniewska

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem