Powiatowy konkurs historyczny "Polska Piastów"

W dniu 28 kwietnia w Zespole Szkół im. C.K. Norwida odbył się etap międzyszkolny Powiatowego Konkursu Historycznego „Polska Piastów”.  Wzięli w nim udział uczniowie gimnazjów z terenu Powiatu Nowomiejskiego, którzy wykazali się największą wiedzą podczas etapu szkolnego konkursu.

Naszą szkołę reprezentowały – Daria Dembińska z kl. I b, Joanna Kordalska z kl. II a i Julia Balewska z kl. II b. Dziewczyny odniosły sukces, Asia i Julia zajęły odpowiednio I i II miejsce, natomiast Daria znalazła się pośród miejsc zaraz za podium.  Nasze uczennice uczęszczają na kółko historyczne gdzie rozwijają swoje zainteresowania pod kierunkiem nauczycielki historii – Magdaleny Kortes.

Dziękujemy organizatorom konkursu, a dziewczętom gratulujemy!!!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem