Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Sukces literacki

W środę 8 czerwca 2016r. w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego odbyła się gala wręczenia nagród laureatom III Edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Rodzinie realizowanego pod hasłem „Rodzina- tu wszystko się zaczyna”. W kategorii gimnazjów 2. miejsce  zajęła Julia Kasprowicz z klasy IIIb, a wyróżnienie otrzymała Aleksandra Polak z klasy IIa.  Opowiadanie oraz wiersz naszych uczennic  okazały się jednymi z najlepszych spośród ponad stu utworów nadesłanych z całego województwa. To wielki sukces, którego serdecznie gratulujemy.  Z rąk organizatorów konkursu podziękowanie i gratulacje odebrała również pani Żaneta Cherkowska, nauczycielka języka polskiego obu dziewcząt. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem