Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 700.

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/2017

  • Galeria

Dnia 1 września 2016 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. Społeczność szkolna zgromadziła się na sali gimnastycznej. Wszystkich zebranych powitała pani dyrektor Bożena Rutkowska -Marciniak. Wśród zaproszonych gości w tym dniu była obecna z nami pani Alina Gurzyńska, która reprezentowała Burmistrza Miasta. Następnie uczniowie przedstawili część artystyczną związaną z 77 rocznicą wybuchu II wojny światowej. Pieśni patriotyczne zaśpiewały uczennice z klas drugich, Kinga Wardowska i Alicja Kremska, natomiast wiersze i prozę recytowali uczniowie z klasy III a, Joanna Kordalska, Aleksandra Polak i Radosław Wegner. Pani dyrektor gratulowała nauczycielom, którzy w okresie wakacyjnym zdali egzamin uzyskując tytuł nauczyciela dyplomowanego. W tym roku ten tytuł zdobyli: panie Lidia Wiśniewska,  Katarzyna Dąbkowska, Ewa Grzywacz oraz ksiądz Andrzej Waks. Po uroczystości uczniowie udali się do klas w obecności swoich wychowawców.

Wszystkim życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem