Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 700.

Niedziela Cittaslow już za nami

  • Galeria

W dniu 25 września 2016 r. w nowomiejskim gimnazjum oobchodzono Święto Pieczonego Ziemniaka połączone z obchodami Niedzieli Cittaslow. Spotkanie otworzył Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, który zaprosił wszystkich zebranych do wzięcia udziału w imprezie. Na gości, którzy przybyli na festyn czekały liczne atrakcje przygotowane przez społeczność szkolną i rodziców, m.in.: gry, zabawy i konkursy dla dzieci i młodzieży, pokazy sztuk walki i tańca nowoczesnego, popisy wokalne młodzieży gimnazjalnej, warsztaty teatru ognia, konkurs wyciskania sztangi Uczestnicy mięli okazję skosztować swojskiego jadła, słodkości, pieczonych ziemniaków i kiełbasek z ogniska, świeżo wyciskanego soku czy też domowej roboty miodu.

Organizatorzy festynu składają podziękowania przybyłym gościom, mediom, rodzicom, nauczycielom, uczniom oraz wszystkim osobom, które pomogły w organizacji festynu. Do zobaczenia za rok! 

Obszerna galeria https://www.facebook.com/GimnazjumWNowymMiescieLubawskim/photos/?tab=album&album_id=673745939441823

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem