Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 700.

Wycieczka klasy IIIa: Władysławowo - Hel - Gdańsk

  • Galeria

W dniach 31 maja – 2 czerwca 2017 uczniowie z klasy IIIa wraz z wychowawcą Barbarą Milewską i opiekunem Agnieszką Bochenek wyjechali na wyjazd integracyjny do Władysławowa. Uczestnicy wycieczki zakwaterowani byli w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich „Cetniewo”, które znajduje się w najdalej wysuniętej na północ części Polski, w pięknym parku nad samym morzem.

Wyjazd okazał się niezmiernie atrakcyjny i zarówno dzieciaki jak i opiekunowie wrócili bardzo zadowoleni. Zwiedzano m.in. Aleję Gwiazd Sportu i port rybacki we Władysławowie. Drugiego dnia pobytu uczestnicy udali się na wycieczkę na Półwysep Helski, gdzie główną atrakcją było zwiedzanie Helu, a w szczególności spacer promenadą na cypel Mierzei Helskiej zwany potocznie „początkiem” lub „końcem Polski”. Nie zabrakło również spacerów po plaży, oglądania zachodów słońca oraz aktywnego wypoczynku na basenie „Aquarius” i hali sportowej, gdzie uczniowie rozegrali mecz siatkówki. W drodze powrotnej zatrzymano się w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, gdzie młodzież z zainteresowaniem zapoznała się z opowieścią o tragicznym doświadczeniu II wojny światowej, o jej genezie i skutkach, o ofiarach i sprawcach, o bohaterach i zwykłych ludziach.

Wychowawca bardzo dziękuje młodzieży za wspaniały pobyt, szkoda tylko, że była to już ostatnia wspólna wycieczka. Już niedługo koniec roku szkolnego i trzeba będzie się rozstać. Ale wspomnienia na pewno pozostaną. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem