Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Dzień Niemiecki

  • Galeria

Dnia 14.06.2017 r. w Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich w Nowym Mieście Lubawskim obchodzono Dzień Niemiecki. Uczniowie przygotowali trzy prezentacje o tematyce związanej z krajami niemieckojęzycznymi. Pierwsza z nich dotyczyła tegorocznej międzynarodowej wymiany młodzieży, podczas której uczniowie gimnazjum przebywali przez 10 dni w Hude. Druga z prezentacji przybliżyła historię i zabytki Berlina, a trzecia dzieje, kulturę i obyczaje krajów niemieckojęzycznych. Uczniowie przygotowali również quiz, w którym trzy osoby z największą ilością punktów otrzymały nagrody. Nie zabrakło także poczęstunku w formie charakterystycznych dla Niemiec przekąsek: Bratwurst, Brezel i Kartoffelsalat. Całość zorganizowały nauczycielki języka niemieckiego Maja Orzechowska i Grażyna Zakrzewska.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem