Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • Galeria

W dniu 23 czerwca w Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. O godz. 9.00 w budynku sali gimnastycznej odbył się apel, podczas którego wyróżniono najlepszych uczniów szkoły. Dyrektor Szkoły, Bożena Rutkowska-Marciniak pogratulowała uczniom wyników i życzyła wszystkim udanych wakacji. Głos zabrali również zastępca burmistrza pan Krzysztof Widźgowski oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Dorota Rzemińska, którzy życzyli uczniom spokojnych i bezpiecznych wakacji, odpoczynku i relaksu przed kolejnym rokiem szkolnym. Wychowawcy wręczyli przodownikom nauki nagrody książkowe, które ufundowane zostały przez Radę Rodziców. Nauczyciele podziękowali również uczniom, którzy odnieśli sukcesy w różnych konkursach oraz uczestniczyli w zajęciach z Indywidualnego Programu Nauczania.

 

Wszystkim naszym uczniom życzymy spokojnych, radosnych wakacji i do zobaczenia i napisania we wrześniu!!!

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem