Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Wojewódzka inauguracja sportowego roku szkolnego

  • Galeria

W piątek 22 września b.r. w nowej hali  Zespołu  Szkół Zawodowych w Kurzętniku odbyła się WOJEWÓDZKA INAUGURACJA ROKU SPORTOWEGO SZKOLNEGO ZWIAZKU SPORTOWEGO. Po oficjalnym otwarciu i części artystycznej przygotowanej przez uczniów ZSZ uczniowie brali udział w licznych konkurencjach sportowych w swoich kategoriach wiekowych.

Liczebność grup i rozmiar tej imprezy przerósł oczekiwania organizatorów. Uczniowie naszej szkoły brali udział w biegach przełajowych i rozgrywkach piłki nożnej i tu zaskoczenie, bo  opiekunowie musieli przetransportować swoich podopiecznych na dodatkowe boisko w Marzęcicach. Nad opieką ponad 30 osobowej grupy sportowców czuwały panie: Justyna Neumann, Anna Sapała- Ponieważ i Agnieszka Bochenek.

Niestety aura nie sprzyjała i warunki biegów były bardzo trudne, ale dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 nie poddały się i w licznej grupie pokonały ekstremalną trasę biegów. Swoje siły i możliwości wytrzymałościowe sprawdzały dzieci z klasy IV A i IV B oraz młodzież z klas VII A i VII B i Gimnazjum, którym dziękujemy za udział i walkę sportową.

W tym samym czasie na Orliku w Kurzętniku rozegrany został turniej piłki nożnej dla chłopców Szkół Gimnazjalnych, a w Marzęcicach na Orliku Szkół Podstawowych. I tu drużyna chłopców z klas VII po bardzo zaciętej i trudnej walce ( bo grało aż 7 drużyn)  uplasowała się na  3 miejscu. Gratulujemy i liczymy na kolejne sukcesy w murach Szkoły Podstawowej nr 3.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem