Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Zielona szkoła klasy II e

  • Galeria

Tradycyjnie we wrześniu ,zgodnie z programem szkolenia sportowego realizowanego w klasie o profilu narciarstwo zjazdowe odbyła się w Ostaszewie nad j. Hartowiec  Zielona Szkoła.                Celem wyjazdu była integracja klasowa oraz ogólne przygotowanie  sprawnościowe do czekających wyzwań w roku szkolnym 2017/2018. Niesamowicie czysty klimat ,obcowanie z bogatą przyrodą, wpłynęło   z pewnością na poprawę poziomu zdrowia  oraz zwiększyło świadomość dotyczącą znaczenia aktywnego spędzania wolnego czasu w terenie. W programie Zielonej Szkoły  znalazły się wycieczki piesze po najbliższej okolicy, wycieczki kajakami i rowerami wodnymi po j. Hartowiec, zawody kajakowe, uproszczone biegi na orientację, gry zespołowe – koszykówka, siatkówka, piłka nożna, ogniska  z konkursami. Łącznie zrealizowano 30 godzin dydaktycznych . W zawodach kajakowych uczestnicy mieli możliwość udziału w trzech konkurencjach-wyścigi dwójkowe i indywidualne. Najlepiej spisali się Dawid Balewski i Wiktoria Świątkowska. Nagrody ufundowała mała gastronomia „U Olesi”  - opiekunowie Sebastian Prokop i Piotr Gorzka.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem