Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Ślubowanie klasy pierwszej

  • Galeria

W piątek, 29 września, w Szkole Podstawowej nr 3 odbyło się ślubowanie uczniów klasy pierwszej. Pierwszy raz, po prawie dwudziestoletniej przerwie, w mury naszej szkoły zawitały siedmiolatki. W uroczystości wzięli udział najmłodsi uczniowie wraz z rodzicami oraz zaproszeni goście – burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu pani Dorota Osińska, radni miejscy – panowie Zbigniew Ewertowski, Rafał Bogucki, Adam Kłosowski i Andrzej Nadolski i dyrektorzy szkół oraz jednostek miejskich – pani Katarzyna Olęcka, pani Daniela Kowalska, pan Zbigniew Domżalski i pan Jerzy Resicki.

Zebranych gości w imieniu społeczności szkolnej powitała pani Magdalena Kortes. Następnie odbyło się ślubowanie uczniów klasy pierwszej. Po wyprowadzeniu sztandaru pani dyrektor oraz pan burmistrz wręczyli najmłodszym pamiątkowe czapki i dyplomy, a pani dyrektor dokonała pasowania na uczniów Szkoły Podstawowej nr 3. W imieniu uczniów powitania w szkole dokonały przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego – Manuela Januszewska i Patrycja Orłowska.

Uczniowie klasy pierwszej pod czujnym okiem wychowawcy – pani Hanny Kowalskiej przedstawili program artystyczny . specjalnie dla swoich najmłodszych kolegów zatańczyły uczennice z zespołu tanecznego Aplauz oraz uczniowie klas czwartych.

Pan burmistrz w ciepłych słowach pogratulował uczniom oraz rodzicom.

Obszerna galeria zdjęć  https://www.facebook.com/pg/GimnazjumWNowymMiescieLubawskim/photos/?tab=album&album_id=885078508308564

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem