Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Dzień Edukacji Narodowej

  • Galeria

W dniu 14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, którą przygotowali uczniowie klas III c i III d oraz klas IV pod kierunkiem pań – Żanety Cherkowskiej, Liliany Lisakowskiej i Anny sapały-Ponieważ.

Pani dyrektor powitała zebranych nauczycieli, uczniów oraz zaproszonych gości przypominając, jak trudny był to dla nas rok, ze względu na wdrażaną reformę edukacji i przekształcaniu dawnego gimnazjum w Szkołę Podstawową nr 3.

W imieniu burmistrza głos zabrała pani Dorota Osińska- kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu.

Nie zabrakło życzeń od uczniów – Samorządu Uczniowskiego i Młodzieżowej Rady Miasta oraz od rodziców, których reprezentowała pani Iwona Wiśniewska.

Pani dyrektor wręczyła również nagrody, które w tym roku otrzymały panie: Teresa Bagińska, Agnieszka Bochenek, Hanna Graczyk, Teresa Kasprowicz, Magdalena Kortes, Liliana Lisakowska, Justyna Neumann i Renata Żurańska. Do grona wyróżnionych dołączyli również nagrodzeni przez pana Burmistrza Józefa Blanka – pani Dorota Zawadzka i pan Tomasz Kawiecki.

Pogratulowano również jubilatom – paniom Joannie Boguckiej, Elżbiecie Kobusińskiej, Marii Michalskiej, Aleksandrze Mossakowskiej i Anetcie Gosik-Suchockiej.

W ostatniej części spotkania pracownicy szkoły wielkimi brawami podziękowali pani Alicji Nowińskiej, która z dniem 31 października kończy pracę w naszej szkole.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem