Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Nagroda Marszałka w XIV Wojewódzkim Konkursie Literackim

  • Galeria

27 października 2017 roku w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji, Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego SA w Olsztynie odbyło się podsumowanie XIX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. Podczas uroczystej gali zwycięzcom konkursów literackich i plastycznych oraz grafiki komputerowej zostały wręczone nagrody i dyplomy. Z dumą informujemy, że wśród zacnego grona laureatów XIV Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Uczę się ciebie, Rodzino” znalazła się Zuzanna Łątkowska, ubiegłoroczna uczennica klasy IIIa Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich w Nowym Mieście Lubawskim, obecnie licealistka. Warto podkreślić, że w tegorocznej edycji konkursu wpłynęły do organizatorów 172 prace z całego województwa. Zuzia zdobyła nagrodę Marszałka, a odebrała ją z rąk Wicemarszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, pani Wioletty Śląskiej-Zyśk. Ponadto praca Zuzi została opublikowana w „Biuletynie XIX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny Miłość w rodzinie nigdy nie zginie.”

Zuzi Łątkowskiej serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów literackich.

Z rąk organizatorów konkursu podziękowania i gratulacje odebrała też polonistka, pani Żaneta Cherkowska.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem