Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Radosna Niepodległość

W tym roku kolejny raz ustawiliśmy żywą flagę na Rynku naszego miasta. Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy bezinteresownie zaangażowali się w happening "Radosna Niepodległość"  Uczniom, przedszkolakom, dyrektorom szkół, nauczycielom, władzom miasta i powiatu, radnym oraz naszym fotografom i zaprzyjaźnionym mediom - panom Marcinowi Sarnowskiemu, Radosławowi Rzemińskiemu, Grzegorzowi Podkomorzemu, Grzegorzowi Morawskiemu, redaktorom Gazety Nowomiejskiej, a przede wszystkim Straży Miejskiej i panu Andrzejowi Wiśniewskiemu (EL-VAT). Bez Państwa udziału i zaangażowania nie udałoby się wykonać tak wspaniałych zdjęć. Dziękujemy!!!

Młodzieżowa Rada Miasta

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem