Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

                Z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie klas IIIa i IIIb gimnazjum oraz pierwszoklasiści szkoły podstawowej przygotowali montaż słowno - muzyczny, by upamiętnić święto narodowe.

Zaprezentowano krótki rys historyczny, wiersze oraz piosenki o tematyce patriotycznej. Można było usłyszeć utwory, np. Norwida, Słowackiego - pisarzy, którzy w czasie zaborów tworzyli na emigracji. Dziś szczególnie powinniśmy pamiętać o ludziach, którzy za naszą wolność przelali krew i oddali życie za Ojczyznę - podkreślała w swoim wystąpieniu młodzież.

Dlatego tak ważne dla całej społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Mieście Lub. jest uczestnictwo w uroczystościach patriotycznych.

 

Akademię przygotowano pod kierunkiem pani Lidii Wiśniewskiej, pani Doroty Zawadzkiej oraz pani Hanny Kowalskiej. Podziękowania skierowano do pań: Renaty Oelberg i Katarzyny Wiśniewskiej za dekorację. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem