Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Efektywne metody uczenia się

W obecnych czasach wiele osób często narzeka na kłopoty z pamięcią i koncentracją uwagi. Problemów tych można uniknąć, stosując odpowiednie techniki rozwijające umysł i usprawniające uczenie się. Opierając się na osiągnięciach psychologii poznawczej i psychologii pamięci, opracowano szereg metod, dzięki którym ludzie szybciej czytają, szybciej zapamiętują i z większą pewnością siebie wydobywają z pamięci to, co zostało w niej zapisane.

I dlatego, aby pomóc naszym uczniom w nauce odbyły się  w naszej szkole warsztaty

 „ EFEKTYWNE METODY UCZENIA SIĘ”

dla uczniów klas IV a i b, które prowadziła pani psycholog Paulina Morenc.

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem