Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Mikołajki w naszej szkole

  • Galeria

W dniu 6 grudnia naszą szkołę odwiedził Mikołaj. Już w godzinach porannych przybył mikołajowy orszak, który największą radość wzbudził wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Na 5 godzinie lekcyjnej odbył się apel, podczas którego zrobiliśmy tradycyjne już Mikołajkowe zdjęcie wszystkich uczniów naszej szkoły.

W dalszej części szkolnych mikołajek Samorząd Uczniowski i Młodzieżowa Rada Miasta wraz z Mikołajem rozdawali cukierki wszystkim  uczniom szkoły wzbudzając wiele radości szczególnie wśród nauczycieli.

Na Sali gimnastycznej odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej, w którym najlepsza okazała się drużyna w składzie: Julia Długosz , Kacper Dworznikowski , Kuba Dworznikowski , Dawid Kozłowski, Wojtek Skronik , Kacper Otręba. Sędzią głównym turnieju był uczeń klasy III c Kamil Bątkowski.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem