Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Mikołajkowy Turniej Szachowy

  • Galeria

W środę 6 grudnia 2017r. w naszej szkole odbył się po raz pierwszy  Mikołajkowy Turniej Szachowy. Organizatorem zawodów  była pani Justyna Neumann oraz uczennica klasy III c Zofia Kremska, która jako doświadcza zawodniczka była sędzią szkolnego turnieju  

 Uczestnikami turnieju byli uczniowie klasy IVa , którzy w ramach zajęć szkolnych rozpoczęli od września  2017r. naukę gry w szachy. Po wielu zaciętych i niejednokrotnie bardzo wyrównanych meczach  I miejsce zdobył Zachariasz Borowski , II miejsce Natalia Marcjańska, III miejsce Franciszek Hincmann.

Sędzia główny Zofia Kremska dołożyła wszelkich starań ,aby turniej odbył się na jak najwyższym poziomie oraz w sposób profesjonalny.

Uczestnikom towarzyszyły emocje jak na Stadionie Olimpijskim, a podczas gry każdy wykazał się maksymalnym skupieniem – powiedziała pani Justyna Neumann, organizatorka turnieju.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem