Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Biegi Niepodległości

  • Galeria

Z okazji Święta Niepodległości tradycyjnie na terenie Miejskiego Ośrodka  Sportu i Rekreacji  w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się biegi przełajowe . Młodzi sportowcy rywalizowali na różnych dystansach począwszy od 100 m do 2000 m w zależności od kategorii wiekowej.                     Nasza 18 osobowa ekipa startowała w rocznikach 2002-2004 na dystansie 1000 m  oraz 2005 i młodsi na dystansie 600 m . Rewelacyjnie spisał się Kacper Golubski zajmując II miejsce w biegu na 1000 m. Świetnym finiszem wykazał się Dominik Kotewicz , który w tym samym biegu zajął III miejsce wyprzedzając na ostatnich metrach  Kacpra Dworznikowskiego, ostatecznie  meldującego się na czwartej pozycji. Wśród dziewcząt VI miejsce zdobyła Wiktoria Świątkowska. Ostatecznie nasza szkoła drużynowo zajęła I miejsce w roczniku 2002-2004.

             Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w biegu i upamiętnienie tak ważnego dla naszego kraju wydarzenia. Swoją postawą patriotyczną a także i sportową zasługujecie na wyróżnienie i uznanie. Jesteście wzorem dla swoich rówieśników, żywym świadectwem , iż młode pokolenie pamięta o historii swojego narodu- nauczyciele wychowania fizycznego.

                Warto dodać, że radni Młodzieżowej Rady Miasta czynnie włączyli się w organizację Biegów Niepodległości przygotowując biało-czerwone balony i malując twarze w narodowe barwy.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem