Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Jasełka w naszej szkole

  • Galeria

20 grudnia 2017 roku odbyło się coroczne spotkanie wigilijne w Szkole Podstawowej nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich. Przygotowanie części artystycznej zawdzięczamy uczniom klasy II D i II E, którzy we współpracy z nauczycielami stworzyli przedstawienie, które wprowadziło wszystkich w ciepły, świąteczny nastrój. Dopełnieniem scenografii była piękna choinka udekorowana przez uczniów, a czas umilał śpiew chóru. W tym roku na jasełkach gościliśmy Pana Krzysztofa Widźgowskiego z-cę Burmistrza, Dorotę Rzemińską przewodniczącą Rady Rodziców, Pana Mirosława Ochlaka dowódcę Jednostki ratowniczo- gaśniczej i przyjaciela szkoły, reprezentantkę Ośrodka Narciarskiego Kurza Góra.

Następnego dnia przedstawienie mogli obejrzeć wszyscy uczniowie szkoły.

Za pomoc w przygotowaniach swoje podziękowania kierujemy do Pani Iwony Markuszewskiej, Katarzyny Wiśniewskiej, Justyny Suwińskiej i Pana Marka Piątkowskiego.

Koordynatorzy występów

Kamila Kwiatkowska i Sebastian Prokop

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem