Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Świąteczne upominki

  • Galeria

           Wigilia szkolna jest doskonałą chwilą do wręczania upominków. Podczas szkolnej wigilii uczniowie z klasy II E o profilu narciarstwo zjazdowe zostali wyposażeni w techniczne kurtki narciarskie wykonane w bardzo dobrej technologii.  Tak wspaniały prezent został ufundowany przez Zakład Patronacki Szynaka Interline na czele z Panem Borowskim. Kurtki będą wykorzystywane podczas zajęć lekcyjnych  i obozów sportowych na stokach narciarskich. Jednolitość strojów sportowych wzbogaconych odpowiednimi naszywkami promocyjnymi z pewnością wzmocni jeszcze bardziej poczucie wspólnej lokalnej rodziny , której nie jest obce wspólne dobro, zwłaszcza młodzieży.

          Wierzymy , iż współpraca będzie nadal owocowała wiele ciekawych i wspólnych projektów. Swoją postawą obiecujemy promować dobre imię Zakładu Patronackiego Szynaka  Interline na terenie kraju- mówi Sebastian Prokop – wychowawca klasy.

Więcej w tej kategorii: « Wigilia z Zakładem Patronackim

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem