Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

36. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce

13 grudnia obchodziliśmy 36. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję „Zapal światło wolności” organizowaną przez Instytut Pamięci Narodowej. Poprzez kilka dni poprzedzających rocznicę klasa II c rozdawała na ulicach miast materiały otrzymane z IPN – naklejki oraz pocztówki z okresu 1981-1983. Dzięki tece edukacyjnej przygotowaliśmy również gazetkę w głównym budynku szkoły.

W dniu 14 grudnia odbyła się krótka akademia z okazji 36. Rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, którą przedstawili uczniowie klasy II c – recytując poezję właśnie z tamtego okresu oraz przedstawiając uczniom klas siódmych i gimnazjalnych okoliczności wprowadzenia stanu wojennego.

Koordynatorem akcji była pani Magdalena Kortes – nauczyciel historii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem