Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Miejski Konkurs Ortograficzny

 

Dnia 16 lutego 2018r. o godz. 1150  rozpoczął się Miejski Konkurs Ortograficzny        w kategorii szkół gimnazjalnych, który przeprowadzony został w naszej szkole.

Ten etap pozwala na wyłonienie dwóch laureatów, którzy zmierzą się z innymi uczestnikami z powiatu nowomiejskiego w Powiatowym Konkursie “O Złote Pióro Starosty“. Będzie miał on miejsce w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jamielniku dnia 10 kwietnia 2018r.

 

Laureatami w kategorii szkół gimnazjalnych zostali: Kamil Abramowski z kl. II c (opiekun: mgr Aleksandra Mossakowska) oraz Karolina Badalian z kl. II d (opiekun: mgr Renata Żurańska).

 

Tego samego dnia rozstrzygnięto również konkurs ortograficzny dla szkół podstawowych, który odbył się w Zespole Szkoły Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. Wyłoniono 4 laureatów. Pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych zajęła uczennica naszej szkoły - Patrycja Chmielewska z kl. VII b (opiekun: mgr Renata Żurańska).

 

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy, a zwycięzcom życzymy sukcesów w kolejnych potyczkach ortograficznych.

 

Zdjęcie pochodzi ze strony www.nowemiasto.wm.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem