Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Wycieczka klas trzecich

We wtorek 27 lutego uczniowie klasy IIIa i klasy IIIc wybrali się na wycieczkę do Torunia. Młodzież obejrzała film pt.”Cudowny chłopak”- piękny, wzruszający, niosący ponadczasowe przesłanie. Jego główny bohater, Auggie, „nie może zmienić tego, jak wygląda, ale my możemy zmienić to, jak go widzimy”, dając dowód naszej tolerancji i wrażliwości na inność drugiego człowieka. Kolejnym punktem programu wycieczki była wizyta w toruńskim planetarium, w którym ogromne wrażenie zrobił pokaz zatytułowany „Makrokosmos”. Niemałą frajdę sprawił też czas spędzony w parku trampolin. Zmęczeni i pełni nowych wrażeń trzecioklasiści wrócili do domu, a zdobytą wiedzę na pewno wykorzystają i na lekcjach i w życiu.

Młodzieżą opiekowały się panie: Żaneta Cherkowska, Katarzyna Dąbkowska, Anna Sapała- Ponieważ oraz Dorota Zawadzka.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem