Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

  • Galeria

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich w Nowym Mieście Lubawskim biorący udział w konkursach przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2017/2018 przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie odnieśli sukces.

            Podwójny tytuł laureata zdobyły:

Patrycja Chmielewska, uczennica klasy VII B, uzyskała tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie z Języka Polskiego (nauczyciel prowadzący Renata Żurańska) i tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie z Matematyki  (nauczyciel prowadzący Katarzyna Dąbkowska).

Oliwia Trzcińska, uczennica klasy III B dotychczasowego gimnazjum,  uzyskała tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie z Wiedzy o Społeczeństwie (nauczyciel prowadzący Joanna Barańska) i tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie z Chemii  (nauczyciel prowadzący Teresa Bagińska) oraz tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie z Matematyki  (nauczyciel prowadzący Lidia Wiśniewska).

Do grona laureatów należy również Patrycja Lenckowska, uczennica klasy III A dotychczasowego gimnazjum, która  uzyskała tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie  z Języka Angielskiego (nauczyciel prowadzący Tomasz Kawiecki).

            Tytuł finalisty uzyskali:

Marcel Wiśniewski, uczeń  klasy VII B, finalista Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego ((nauczyciel prowadzący Tomasz Kawiecki).

Daria Dembińska, uczennica klasy III B dotychczasowego gimnazjum, finalista Wojewódzkiego Konkursu z Historii (nauczyciel prowadzący Magdalena Kortes).

Marcelina Haska, uczennica klasy III A dotychczasowego gimnazjum, finalista  Wojewódzkiego Konkursu z Biologii (nauczyciel prowadzący Justyna Józefowicz).

Małgorzata Dąbrowska, uczennica klasy III D dotychczasowego gimnazjum, finalista Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego (nauczyciel prowadzący Tomasz Kawiecki).

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem