Noc w szkole

  • Galeria

Klasa IV A spędziła noc w szkole z piątku 16.03.2018 na sobotę 17.03.2018, którą zorganizowała pani Justyna Neumann i pani Hanna Graczyk. Uczniowie przyszli do szkoły na godzinę 17.00 z dobrymi humorami i gotowi na wspólną zabawę. Naszą nocną przygodę rozpoczęliśmy warsztatami kulinarnymi, na których przygotowaliśmy zdrowe, kolorowe kanapki na kolację.  Następnie był czas na gry i zabawy integracyjne na sali gimnastycznej.  Po sportowych igraszkach zasiedliśmy do wspólnego posiłku, przygotowanego przez dzieci. Po kolacji pani Hanna Graczyk przygotowała zabawy konstrukcyjne . Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem tworzyli swoje budowle . Atrakcją wieczoru był spacer z latarkami po terenie naszej szkoły .Po powrocie uczniowie grali w gry planszowe, które przyniosły z domu. Wspólną zabawę zakończyliśmy Nocnym Turniejem Szachowym, po którym zostały wręczone pamiątkowe medale. Po tak intensywnym wieczorze udaliśmy się do naszej klasy , w której była urządzona sypialnia. Noc była krótka ? ... Od wczesnego ranka  z przerwą na śniadanie uczniowie  integrowali się podczas wspólnych gier i zabaw . Na zakończenie naszej ''Nocki '' odbyło się podsumowanie wspólnej zabawy. Uczniowie i opiekunowie z dobrymi humorami pożegnali się z uczestnikami o godzinie 11.00

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem