Spotkania z poezją

W powiatowych eliminacjach XXXVI konkursu  Spotkania z poezją  brało udział ośmioro uczniów  ze Szkoły Podstawowej nr 3.  W pierwszym dniu zmagań, tj. 23 IV w kategorii klas IV-VI swoje umiejętności recytatorskie prezentowali uczniowie klasy IVb: Julia Kamińska, Błażej Nieradka, Oliwia Rudnicka, Aleksandra Śmiechowska, Oliwia Witkowska. Czwartoklasistów do konkursu przygotowała p. T. Łukwińska.

    Następnego dnia w konkursowe szranki stanęły uczennice z klas  siódmych i gimnazjum: Patrycja Chmielewska klasa VIIb (opiekun p. Renata Żurańska),  Agata Jastrzębska klasa IIId (opiekun p. Aleksandra Mossakowska) i Wiktoria Kołakowska klasa IIIa (opiekun p. Dorota Zawadzka). Gimnazjalistki zakwalifikowały się do etapu rejonowego, który odbędzie się 9 maja.

Zdjęcia pochodzża ze strony Gazety Nowomiejskiej.

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem