I SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY FILOMATÓW O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA NOWEGO MIASTA LUBAWSKIEGO

W naszej szkole  dnia 14.05.2018 r. odbył się turniej szachowy z okazji  Święta Szkoły, oraz 120 lecia naszej placówki , którego organizatorami były pani Justyna Neumann oraz uczennica klasy III c gimnazjum Zofia Kremska . Rozgrywki przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych.

Po wielu zaciętych i niejednokrotnie wyrównanych partiach w kategorii młodszej, zwycięzcą I Turnieju Szachowego Filomatów o Puchar Burmistrza Miasta Nowego Miasta Lubawskiego został Patryk Kreński z klasy IVa,

II miejsce zajęła Marta Wojnowska z klasy IVa,

III miejsce zajął Wiktor Korytowski z klasy IV a.

W kategorii starszej  turnieju o puchar Burmistrza Miasta walczyli gimnazjaliści.

Zwycięzcą został Mateusz Dziodko z klasy II d,

II miejsce zajął Jakub Niekrasz z klasy II d,

III miejsce zajął Adam Jędraszek z klasy II d.

Honorowym uczestnikiem turnieju był  emerytowany nauczyciel matematyki Pan Zdzisław Mędrek, który rozegrał kilkanaście partii szachów z uczestnikami turnieju i był zwycięzcą każdej rozgrywki. Gratulujemy !

W turnieju wzięło udział 25 uczniów naszej szkoły. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem