Dzień Matki

Dnia 25.05.2018r  w naszej szkole w ramach Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny wolontariusze  wraz z najmłodszymi przedstawicielami szkoły zorganizowali Akademię z okazji Dnia Matki.
W uroczystości  wzięli udział uczniowie klasy Ia, którzy przygotowali wraz z wychowawczynią Hanną Kowalską,krótką część artystyczną. W dalszej kolejności zaprezentowali się uczniowie klas IVa i IVb. Dzieci przedstawiły bajkę, zagrały na fletach oraz wykonały taniec. Uczniów przygotowały panie Teresa Łukwińka, Agnieszka Bochenek, Anna Sapała- Ponieważ, Justyna Neuman oraz pan Marek Piątkowski.
Wolontariusze przygotowali krótki montaż słowno- muzyczny. Cała impreza przebiegała w bardzo miłej atmosferze przy przysłowiowej kawie i ciastku.  Nad całością czuwały opiekunki Wolontariatu panie Maria Michalska, Maja Orzechowska,Grażyna Zakrzewska.
Bardzo dziękujemy wszystkim Mamom za przybycie na naszą Uroczystość
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem