Patrycja Chmielewska i Oliwia Trzcińska na uroczystej gali w stolicy Warmii i Mazur

  • Galeria

W dniu 5 czerwca  2018 roku o  godz. 11.00 w Kuratorium Oświaty w Olsztynie rozpoczęła się uroczysta gala laureatów konkursów przedmiotowych, w której uczestniczyły nasze dwukrotne laureatki: Patrycja Chmielewska i Oliwia Trzcińska.

Uczennice zostały uhonorowane dyplomami i książkami przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Marka Nowackiego oraz Sławomira Sadowskiego Wicewojewodę Warmińsko-Mazurskiego.

Kurator oświaty pogratulował uczniom, nauczycielom i dyrektorom szkół znakomitych wyników konkursowych oraz zaakcentował rolę rodziców i nauczycieli  w motywowaniu uczniów do zdobywania wiedzy i rozwijania zainteresowań.

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem