Wielki Test o Nowym Mieście Lubawskim

  • Galeria

29 maja odbył się Wielki Test o Nowym Mieście Lubawskim dla uczniów szkół podstawowych.  Młodzież zebrana w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego musiała zmierzyć się z 30 pytaniami do tyczącymi historii regionalnej. Konkurs miał na celu promowanie małej ojczyzny, lokalnego patriotyzmu i wartości, które idą za przywiązaniem i pracą dla małej społeczności.

Zastępca Burmistrza pan Krzysztof Widźgowski pogratulował licznie zgromadzonej młodzieży zaangażowania w sprawy lokalne, wiedzy i doskonałych wyników w konkursie.

Zwycięzca konkursu – Bartosz Dąbkowski z klasy V b Szkoły podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w nagrodę w dniu 4 czerwca objął fotel Burmistrza Miasta otrzymując klucz do bram miejskich od Burmistrza pana Józefa Blanka.

Wyniki:

  1. Bartosz Dąbkowski   SP1
  2. Julia Zielińska SP1
  3. Olga Grabowska SP2, Maksymilian Rogalski SP1

 

Organizatorem konkursu była nasza szkoła i Młodzieżowa Rada Miasta pod opieką naucycielki historii pani Magdaleny Kortes.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem