Nowomiejskie Nagrody Artystyczne

  • Galeria

We wtorek 29 maja 2018 roku z okazji dnia pracownika kultury w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczysta Nowomiejska Gala Kultury połączona z Jubileuszem 120 lat działalności Chóru Harmonia.

 

Burmistrz Józef Blank wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Marcinem Deją i Zastępcą Krzysztofem Widźgowskim spotkali się z dyrektorami i pracownikami nowomiejskich instytucji kultury, działaczami i animatorami kultury oraz z młodzieżą uzdolnioną artystycznie z Nowego Miasta Lubawskiego. Organizowana od siedmiu lat uroczystość stanowi okazję do podsumowania osiągnięć i przyznania nagród artystycznych za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechnianie i ochronę kultury.

 

Burmistrz w ciepłych słowach zwrócił się do uczestników spotkania dziękując za aktywność podczas uroczystości lokalnych. Podkreślił, że ranga lokalnych imprez bez udziału wyróżnionych osób byłaby o wiele uboższa.

 

Nowomiejskie Nagrody Artystyczne za 2017 rok Burmistrz Józef Blank wręczył laureatom w towarzystwie Przewodniczącego Rady Miejskiej Marcina Deji, Zastępcy Burmistrza Krzysztofa Widźgowskiego oraz dyrektorów instytucji kultury i jednostek oświatowych.

Uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 3 nagrodzeni podczas gali:

Maria Zuzanna Wróblewska, Natalia Szczepańska, Zuzanna Jastrzębska, Kinga Wardowska, Alicja Kremska, Wiktor Preus, Hanna Rybicka, Emilia Bartnicka, Kornelia Szymankiewicz, Milena Szczepańska i Zofia Suchocka.

Żaneta Cherkowska, Magdalena Kortes, Anna Sapała-Ponieważ i Maria Wilemska.

Za nagrody serdecznie dziękujemy!!!

Więcej w tej kategorii: « Biwak klasy 4 a Bal gimnazjalny »

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem