Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

  • Galeria

W piątek 22.06.2018  roku o godzinie 10.00 w  sali gimnastycznej  odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego zarówno dla uczniów poszczególnych klas szkoły podstawowej jak  i młodzieży gimnazjalnej.                                                                                      

Po powitaniu i przemówieniu dyrektor szkoły Bożeny Rutkowskiej-Marciniak, głos zabrał wiceburmistrz Krzysztof Widźgowski oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Następnie w obecności zebranych gości, uczniów i nauczycieli wychowawcy poszczególnych klas wręczyli nagrody książkowe uczniom,którzy osiągnęli najwyższą średnią. Wyróżniono również laureatów konkursów przedmiotowych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem