Niedziela Cittaslow

W niedzielę 30 września br. w naszej szkole po raz kolejny obchodzone były Nowomiejskie Dni „Cittaslow” połączone ze „Świętem Pieczonego Ziemniaka”. W uroczystości brali udział zaproszeni goście, rodzice oraz uczniowie, jak również pozostali mieszkańcy Nowego Miasta Lubawskiego.

 

            Była to świetna okazja, by skosztować wiele przysmaków, np. kluski ziemniaczane,  swojski chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym lub słodkimi dżemami, kiełbaski i ziemniaki z grilla, gofry, galaretki i frytki. Kawiarenka oferowała ciasta, kawę, herbatę oraz zimne napoje i wodę.

 

   Atrakcją dla najmłodszych dzieci były, gry i zabawy z nagrodami, przejażdżka motocyklem czy zwiedzanie wozu strażackiego, kiermasz książek oraz maskot

Na scenie zaprezentowały się dzieci i młodzież z naszej szkoły.

Obszerna galeria zdjęć: https://www.facebook.com/pg/GimnazjumWNowymMiescieLubawskim/photos/?tab=album&album_id=1123964241086655&__xts__%5B0%5D=68.ARDhl7Qkg1bAqzX47k8qu1w-CPFeqn8o2S8WC1vwB6EA59qcPvgBatcDphcvlIORn0RlpKxMUMSAmlj8PVQd3PM5GtCZ0-JJOendO5bFMStkDrlJbhs_B0_Ja7I1IqvwmKljkPMsmKaPTd5T8yVeow0-xQFO2oGiWVBopLmA6ztGe8jNAY3R-xl19V_lKxDVz5ktK1WQTiM4xKjeELqUDVRWopN6WEDBQetJVaeHTiB4_6U&__tn__=-U-R

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem