Dzień Edukacji Narodowej

  • Galeria

W dniu 12 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu akademię dla nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz zaproszonych gości przygotowali uczniowie klas III a i III d gimnazjum oraz II a szkoły podstawowej.

Podczas uroczystości życzenia wszystkim pracownikom szkoły złożyli Burmistrz Miasta pan Józef Blank, przedstawiciele Rady Rodziców – pani Dorota Rzemińska i pan Łukasz Okołowski, ks. Proboszcz Zbigniew Markowski oraz Pani Prezes Nowomiejskiego Oddziału ZNP – Maria Krezymon.

Pani dyrektor podziękowała za cały rok ciężkiej pracy związanej z wdrażaniem reformy edukacji i przekształcaniu naszej placówki w szkołę podstawową.

W tym roku Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali: Piotr Gorzka, Justyna Józefowicz, Magdalena Kortes, Kamila Kwiatkowska, Iwona Markuszewska, Maria Michalska oraz Aleksandra Mossakowska. Nagrodami Burmistrza Miasta wyróżnione zostały panie – Żaneta Cherkowska i Hanna Graczyk.

Ponadto wyróżniono jubilatów – panie: Justynę Neumann, Teresę Bagińską, Żanetę Cherkowską, Aldonę Dec, Marię Wilemską, Teresę Kasprowicz, Genowefę Rzemek, Danutę Obuchowską i pana Henryka Czwiklińskiego.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem