Najlepsi w powiecie nowomiejskim

  • Galeria

W Marzęcicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowomiejskiego w Piłce Nożnej Chłopców w roczniku 2003-2005. Organizatorem byli Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim  oraz Szkoła Podstawowa im . Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach. Do rywalizacji zgłosiły się 4 drużyny ,będący mistrzami swoich gmin. Wśród uczestników turnieju znalazły się szkoły z Jamielnika , Kurzętnika , Bielic i Nowego Miasta Lubawskiego . Drużyna z naszej szkoły grała bardzo skutecznie i walecznie. Nie oddawała pola gry przeciwnikowi , skuteczna   w obronie i w ataku, potrafiąca grać piłką . W konsekwencji zespołowa gra i właściwe nastawienie stanowiące o sile drużyny , pozwoliło wygrać cały turniej i awansować  do dalszych rozgrywek na szczeblu rejonowym.   Zawody przeprowadzono systemem każdy z każdym  .

 

Wyniki meczów naszej drużyny

Nowe Miasto Lubawskie – Bielice         1:0

Nowe Miasto Lubawskie – Kurzętnik    3:0

Nowe Miasto Lubawskie – Jamielnik    1:0

 

Skład drużyny

  1. Maksymilian Deredas
  2. Wojciech Skronik
  3. Alan Klimek
  4. Dominik Kotewicz
  5. Sebastian Rynkowski
  6. Mateusz Wieczorek
  7. Krystian Sikorski
  8. Kacper Otręba

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem