Jasełka Smerfów i Biedronek

We wtorek 18 grudnia o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej nr 3w NML odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez przedszkolaków z dwóch grup przedszkolnych - „Smerfów” i „Biedronek”. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały jasełka. Maluszki ku uciesze swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Spotkanie zakończyło się wigilijnym poczęstunkiem. Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz wczucie się w role. Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, kolędy, świąteczne stroiki i dekoracje, prezenty oraz wzajemne życzenia, które zakończyły spotkanie, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.