Menu

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

GIMNAZJUM IM. FILOMATÓW NOWOMIEJSKICH

IV Turniej Piłki Halowej o Puchar Przewodniczącego MRM

Dnia 12 grudnia 2016r. odbył się IV Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta. W tym roku rozegraliśmy show mecz pomiędzy dziewczynami i chłopakami z MRM, który wygrały dziewczęta. Następnie odbyły się mecze 10 drużyn, które zgłosiły swój udział w turnieju. Trzecie miejsce zajęła drużyna PBD, drugie Nowomieszczanie, a pierwsze FC Ryze. Królem strzelców okazał się Arek Długosz, a najlepszym bramkarzem Miłosz Kowalewski. Drużyny które zajęły 1, 2 i 3 miejsce otrzymały medale i puchary. Za pomoc w organizacji turnieju dziękujemy niezastąpionym panom Piotrowi Gorzce i Sebastianowi Prokopowi oraz panu Tomaszowi Kawieckiemu i Urzędowi Miejskiemu w Nowym Miejskiemu w Nowym Mieście Lubawskim.

Galeria https://www.facebook.com/478827172232297/photos/?tab=album&album_id=1118998364881838