Menu

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

GIMNAZJUM IM. FILOMATÓW NOWOMIEJSKICH

Warsztaty w ramach projektu WOW Wyróżniony

W dniach 6-7 i 7-8 września młodzież naszej szkoły, która uczestniczy w zajęciach pozalekcyjnych realizowanych w ramach projektu „WOW – Wiedza Otwarta dla Wszystkich”, brała udział w warsztatach w Miejscu Inicjatyw Pozytywnych – Kacze Bagno.  Na miejscu odbyło się wiele zabaw integracyjnych, poznaliśmy techniki pieczenia chleba oraz wyrabiania biżuterii z filcu. Uczyliśmy się także chodzić na szczudłach i gry na bębnach afrykańskich. Uczniowie zdobywali również umiejętności łucznicze i techniki tańca                         z ogniem. W chwilach odpoczynku młodzież nie leniuchowała, lecz aktywnie spędzała czas grając na gitarach i śpiewając piosenki. Opiekunami grup były panie: Teresa Bagińska, Katarzyna Dąbkowska, Hanna Graczyk, Justyna Józefowicz, Liliana Lisakowska, Justyna Suwińska i Zyta Wardowska.

 

 

Ostatnio zmienianysobota, 09 wrzesień 2017 18:50