Menu

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

GIMNAZJUM IM. FILOMATÓW NOWOMIEJSKICH

Najsympatyczniejsi 2017 r.

Z okazji Dnia Chłopaka żeńska część Samorządu Uczniowskiego i Młodzieżowej Rady Miasta kolejny raz zorganizowała wybory Najsympatyczniejszego Chłopaka. W tym roku dziewczęta postanowiły wybrać także Najsympatyczniejszego Nauczyciela. W naszej szkole wszyscy chłopcy są fajni i walka była bardzo wyrównana. Drugie miejsce wspólnie zajęli Jakub Smoczyński z kl. II c i Masymilian Wesołowski z klasy II a. Najsympatyczniejszym chłopakiem został Sebastian Połomski z kl. III b.

Wśród nauczycieli walka była również wyrównana – wszyscy panowie otrzymali prawie taką samą liczbę głosów, a Najsympatyczniejszym 2017 r. został nauczyciel języka angielskiego pan Tomasz Kawiecki.

Gratulujemy!!!

Więcej w tej kategorii: « Biwak integracyjny