Menu

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

GIMNAZJUM IM. FILOMATÓW NOWOMIEJSKICH

Mikołajki w naszej szkole

W dniu 6 grudnia naszą szkołę odwiedził Mikołaj. Już w godzinach porannych przybył mikołajowy orszak, który największą radość wzbudził wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Na 5 godzinie lekcyjnej odbył się apel, podczas którego zrobiliśmy tradycyjne już Mikołajkowe zdjęcie wszystkich uczniów naszej szkoły.

W dalszej części szkolnych mikołajek Samorząd Uczniowski i Młodzieżowa Rada Miasta wraz z Mikołajem rozdawali cukierki wszystkim  uczniom szkoły wzbudzając wiele radości szczególnie wśród nauczycieli.

Na Sali gimnastycznej odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej, w którym najlepsza okazała się drużyna w składzie: Julia Długosz , Kacper Dworznikowski , Kuba Dworznikowski , Dawid Kozłowski, Wojtek Skronik , Kacper Otręba. Sędzią głównym turnieju był uczeń klasy III c Kamil Bątkowski.