Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Przodownicy nauki

PRZODOWNICY NAUKI

2017/2018

 

   

     KLASA IV A                             

Wiktor Korytowski  5,91

Maja Wiśniewska  5,82

Zachariasz Borowski  5,73

Maciej Lange  5,73

Marta Wojnowska  5,73

Natalia Marcjańska  5,73

Amelia Okołowska  5,73

Emilia Lange  5,64

Patryk Kreński  5,45

Wiktoria Jabłońska  5,36

Gabriel Gajewski  5,18

Franciszek Hincmann  5,18

Wiktoria Józefowicz  5,09

Robert Meler  5,09

Filip Micek  5,00

Kaja Dekowska  4,82

Tobiasz Deredas  4,82

Jakub Harfelder  4,82

 

     KLASA IV B

Bartosz Kuca  5,91

Błażej Nieradka  5,91

Oliwia Rudnicka  5,73

Maciej Siwy  5,14

Aleksandra Śmiechowska  5,18

Julia Kamińska  5,09

Róża Urbańska  5,09

Zuzanna Wilczewska  5,09

Igor Jarzembowski   4,82

Dawid Jarzębowski   4,91

Gabriel Krajewski   4,82

Maciej Szwechowicz  4,82

Bartosz Tarnolicki   4,82

Oliwia Witkowska  4,91

 

KLASA VII A

Jakub Szych    5,43

Nikodem Zakrzewski  5,21

Marcin Woldan  4,93

Konrad Górski  4,79

Edyta Orzechowska  4,79

Andżelika Sołobodowska  4,79

Aleksandra Zielińska  4,79

 

KLASA VII B

Patrycja Chmielewska  6,00

Kacper Dembler  5,71

Kacper Lange  5,29

Marcel Wiśniewski  5,29

Mirosław Grajek  5,21

Eliza Kozłowska  5,14

Jakub Korytowski  4,93

Alan Klimek  4,86

Aleksandra Tasarz  4,86

Iga Neumann  4,79

 

 

KLASY GIMNAZJALNE

KLASA II A

Kornelia Szymankiewicz  5,53

Wiktoria Kowalska  5,40

Julia Leska  5,20

Julia Kowalska  4,87

Zuzanna Pawłowska  4,87

Marta Kotewicz  4,80

Wiktoria Zawacka  4,80

 

KLASA II B

Julia Jonowska  5,40

Marta Chełkowska  5,40

Filip Siekliński  5,40

Filip Chmielewski  5,29

Zuzanna Antoszewska  5,07

Wiktoria Gortatowska  4,87

Olga Wyrzykowska  4,87

Weronika Meler  4,80

 

KLASA II C

Kamil Abramowski  5,53

Anna Grabowska  5,33

Kornelia Skóra  5,33

Jakub Smoczyński  5,33

Martyna Bober   4,93

 

KLASA II D

Emilia Bartnicka  4,87

Hanna Rybicka  4,87

Milena Szczepańska  4,87

Agata Zielińska  4,87

 

KLASA II E

Karol Połomski   5,67

Joanna Dąbrowska  5,53

Zuzanna Rzemińska  5,33

Jan Samulewicz  5,53

Zofia Suchocka  5,27

Dawid Balewski  5,07

Dominik Kotewicz  5,07

Adrian Klepcewicz  5,00

Maria Marciniak  4,80

Wiktoria Światkowska  4,80

 

KLASA III A

Marcelina Haska  5,87

Michalina Haska  5,87

Patrycja Orłowska  5,60

Wiktoria Kołakowska  5,53

Agnieszka Haska  5,47

Patrycja Lenckowska  5,40

Weronika Morawska  4,93

Wiktor Preus  4,93

Wiktor Bronowski  4,87

Marta Korytowska  4,87

 

KLASA III B

Oliwia Trzcińska  6,00

Daria Dembińska  5,60

Alicja Wiśniewska  5,53

Wiktoria Sadowska  5,13

Alicja Kremska  5,00

Wiktoria Sadowska  5,00

Wiktoria Stachewicz  4,93

Mikołaj Suchocki  4,93 

Jonasz Pawłowski  4,87

Aleksandra Wiśniewska  4,87

Szymon Czepek  4,80

 

KLASA III C

Matylda Łątkowska  5,93

Agata Domżalska  5,40

Zofia Kremska  5,33

Maksymilian Mówiński  5,27

Diana Śpiewak  5,27

Aleksandra Moczulska  5,20

Wiktoria Florenc  5,13

Julia Czajkowska  5,07

Dawid Florkowski  4,93

Nicol Ziółkowska  4,86

 

KLASA III D

Natalia Szczepańska  5,73

Manuela Januszewska  5,60

Klaudia Kwiatkowska  5,60

Amelia Rulewska  5,60

Agata Jastrzębska  5,53

Martyna Misiurska  5,47

Natalia Wiśniewska  5,40

Małgorzata Dąbrowska  5,33

Katarzyna Kwiatkowska  5,33

Adrianna Leśniewska  5,13

Katarzyna Wiergowska 5,07

Maria Wróblewska  4,93

Kinga Wardowska  4,87

 

 

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem