Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Rada Pedagogiczna

Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich 2018/2019

 

mgr Bożena Rutkowska-Marciniak- dyrektor, historia

mgr Hanna Graczyk – v-ce dyrektor, matematyka

mgr Teresa Bagińska - chemia, matematyka

mgr Joanna Barańska – wiedza o społeczeństwie, historia, wychowawca klasy III b
mgr Agnieszka Bochenek – wychowanie fizyczne, wychowawca klasy V b

mgr Maciej Bochenek –  edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Żaneta Cherkowska – język polski, wychowawca klasy IV a

mgr Katarzyna Dąbkowska - matematyka, wychowawca klasy III a

mgr Aldona Dec - informatyka, technika

mgr Anna Falkowska - nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca grupy 0

mgr Małgorzata Gołębiewska - nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca klasy I a

mgr Piotr Gorzka – wychowanie fizyczne

mgr Małgorzata Grześkiewicz - jezyk angielski

mgr Justyna Józefowicz – biologia, chemia

mgr Teresa Kasprowicz – oligofrenopedagogika

mgr Tomasz Kawiecki – język angielski

mgr Magdalena Kortes – historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawca klasy III c

mgr Hanna Kowalska - nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca klasy II a

mgr Kamila Kwiatkowska – matematyka, wychowawca klasy III d

mgr inż. Liliana Lisakowska – biologia, geografia, wychowawca klasy VII a

mgr Teresa Łukwińska – język polski

mgr Iwona Markuszewska – religia, język angielski

mgr Maria Michalska - pedagog szkolny

mgr Aleksandra Mossakowska – język polski

mgr Justyna Neumann – wychowanie fizyczne, wychowawca klasy V a 

mgr Renata Oelberg – wychowanie do życia w rodzinie

mgr Maja Orzechowska – język niemiecki

mgr Marek Piątkowski – muzyka, informatyka

mgr Sebastian Prokop - wychowanie fizyczne, wychowawca klasy II e

mgr Ewa Różańska - wychowawca przedszkola, nauczyciel bibliotekarz

mgr Anna Sapała - Ponieważ - wychowanie fizyczne, wychowawca klasy IV b

mgr inż. Justyna Suwińska – biologia, fizyka, wychowawca klasy IV c

mgr Kinga Szczechla - wychowawca przedszkola

ks. Andrzej Waks - religia

mgr Zyta Wardowska – geografia, wychowawca klasy VIII a

mgr Maria Wilemska – plastyka, informatyka

mgr Katarzyna Wiśniewska – technika, oligofrenopedagogika

mgr Lidia Wiśniewska – matematyka, fizyka, wychowawca klasy VII b

mgr Grażyna Zakrzewska – język niemiecki

mgr Renata Żurańska – język polski, wychowawca klasy VIII b

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem